Na našej malej rodinnej farme Vám ponúkame štýlové ubytovanie v prekrásnom prírodnom prostredí na úpätí Západných Tatier. K dispozícii sú dva kompletne vybavené apartmány s kuchynským kútom, obývacou časťou a kúpeľňou so sprchovacím kútom. Priestor na spanie sa nachádza na poschodí a pozostáva z manželskej postele a jedného samostatného lôžka. Prístelka pre dve osoby sa nachádza v obývacej časti apartmánu.

Cenník ubytovania

Termín       Apartmán/noc
1.5.-30.9. 85 €
1.10.-30.4. 100 €
26.12.-6.1.      120 €

Cena nezahŕňa miestny ubytovací poplatok vo výške 0,50 €/os./noc.

Vratná kaucia za apartmán je 120 €/pobyt.

Každý z apartmánov poskytuje možnosť ubytovania pre 5 osôb vrátane prístelky. Pre hostí je k dispozícii bezplatné Wifi.
Na vonkajšej krytej terase si majú naši hostia možnosť vychutnať rannú kávu, alebo večerné posedenie pri pohári dobrého vína.
Vaše voľné chvíle môžete tráviť príjemným posedením v kruhu najbližších pri otvorenom ohnisku, alebo grile v areáli našej farmy.

Pre ubytovaných hostí je k dispozícii vonkajšia sauna, ktorá poskytne relax po dni strávenom v konskom sedle, alebo po dobrej lyžovačke v niektorom z mnohých lyžiarskych stredísk v okolí. Pre milovníkov športu ponúkame možnosť zapožičania bicyklov či bedmintonu.

O nás

Ak hľadáte relax, či nezabudnuteľné zážitky spojené s nádhernou liptovskou prírodou, Ranč pod Hájom v Liptovských Beharovciach je pre Vás tým pravým miestom pre Vašu dovolenku. Načerpajte energiu v lone liptovskej prírody v spoločnosti koní a odneste si so sebou nezabudnuteľné zážitky.

Kde nás nájdete

Ranč pod Hájom 
Liptovské Beharovce 25
03221 Bobrovec

Telefón: +421 917 504 697 
Telefón: +421 904 197 814 
Email: rancpodhajom@gmail.com